• Školský špeciálny pedagóg

• Informácie pre rodičov a žiakov počas COVID-u19

• Milí rodičia aj žiaci,

vzhľadom na to, že v tomto období nemôžeme spolu pracovať na hodinách tak, ako sme boli zvyknutí, ponúkam Vám podmienkam prispôsobenú formu našej spolupráce. Viem, že tí menší žiaci sa na naše spoločné hodiny tešili a som rada, že aj niektorí starší si ku mne sem-tam našli cestu.

V prípade, že sa na mňa chcete obrátiť pre pomoc alebo radu, alebo sa len porozprávať alebo ukázať prostredníctvom techniky, aké sú vaše pokroky pri domácom vzdelávaní, môžete ma kontaktovať prostredníctvom školského e-mailu: zsgemke.gajdosova@gmail.com

Dohodneme sa, kedy a akým spôsobom Vám budem k dispozícii a držím palce pri učení sa doma. V prípade potreby niektoré situácie odkonzultujem s kolegami, resp. školskou psychologičkou, aby sme Vám mohli pomôcť.

Verím, že tento čas, kedy si môžete svoje pracovné povinnosti rozdeliť a venovať sa im v čase a prostredí, ktoré Vám vyhovuje najviac Vám pomôže pracovať pozorne, poctivo a s radosťou.

Zároveň pripájam niekoľko typov na prácu s niektorými stránkami, mnoho úloh je nie len vzdelávacích, ale aj zábavných. Možno ste už niektoré z nich objavili, možno pre Vás budú nové.

Prajem Vám pekné dni strávené doma pri spoločných činnostich.

Zuzana Gajdošová, školský špeciálny pedagóg

Pripájam aj informáciu, že rodičia budúcich školákov si môžu informatívne prejsť aj stránky, články pre overenie školskej zrelosti, ktoré máme tiež uvedené na našej stránke.

www.skolskyklub.sk              RTVS

www.skolskyportal.sk            žiak so ŠVVP

www.infra.sk                         !!! Infra Slovakia zadarmo, cvičenia a pracovné listy, aj pre MŠ

www.skoladoma.sk                presmeruje vás na www.kafomet.sk  – pracovné listy, knihy,v ponuke na kúpu je dobrá hra: Bystrík (podobné ako dobble, ale  s písmenami a číslami), !!! na stiahnutie, 100 cvičení na opakovanie pre 1. a 2. ročník ...